ul. Marsa 33 Warszawa
22 610 69 54
bwomars@bwomars.pl

Drzwi zewnętrzne stalowe Hormann Warszawa

Drzwi zewnętrzne stalowe Hormann Warszawa

Wysokiej jakości drzwi zewnętrzne Thermo65 i Thermo46 marki Hörmann

Zastosowanie drzwi stalowych zewnętrznych Thermo65 i Thermo46 ze skutecznym wyposażeniem zabezpieczającym i wysokim współczynnikiem izolacyjności cieplnej gwarantuje spokój i bezpieczeństwo oraz sprawi, że poczują się Państwo komfortowo we wnętrzu swojego domu. Drzwi stalowe Thermo65 i Thermo46 spełniają najwyższe oczekiwania jakościowe, zachowując przy tym atrakcyjną cenę.

drzwi zewnetrzne Hormann
drzwi energooszczedne
drzwi zewnetrzne Hormann

Najwyższa jakość drzwi widoczna już na pierwszy rzut oka

Drzwi stalowe Thermo65 ze stalową płytą drzwiową o grubości 65 mm, wypełnioną twardą pianką PU i z zakrytym profilem skrzydła wykonanego z kompozytu mają współczynnik UD wynoszący nawet ok. 0,87 W/ (m²•K). Ekskluzywne i wyjątkowe wzornictwo z niewidocznym profilem skrzydła spełni nawet największe wymagania aranżacyjne.

Drzwi zewnętrzne Thermo65 w standardowym wyposażeniu posiadają ryglowanie wielopunktowe (5-punktowy zamek ryglujący) zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa. Jeśli zależy Państwu na jeszcze większym poziomie ochrony, zalecamy zastosowanie wyposażenia w klasie przeciwwłamaniowej RC 2. Dopełnieniem oferty jest możliwość wyboru spośród 13 atrakcyjnych wzorów, 16 kolorów preferowanych i 5 oklein Decograin.

Drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu. Mimo, że o ich zakupie decyduje przede wszystkim wygląd, to liczy się także to, co mają w środku: zwiększona odporność na włamanie i wysoka izolacyjność cieplna to cechy, które sprawiają, że drzwi są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Aby pomóc Państwu w zakupie idealnych stalowych drzwi zewnętrznych, przedstawiamy listę rzeczy, o których powinni Państwo pamiętać.

Wykonane ze stali drzwi zewnętrzne

Zewnętrzne drzwi wejściowe powinny pasować optycznie do całego budynku i przekonywać swoją funkcjonalnością. Bardzo ważny jest także materiał, z którego są wykonane, ponieważ decyduje on o ich wytrzymałości, bezpieczeństwie, izolacyjności cieplnej i sposobie pielęgnacji. Zewnętrzne drzwi stalowe firmy Hörmann spełniają wszystkie te wymagania.

Wyposażenie w klasie przeciwwłamaniowej

Z reguły w zależności od potrzeb zaleca się stosowanie drzwi zewnętrznych w klasie RC 2. Kto jednak nie chce korzystać z drzwi z wyposażeniem zabezpieczającym przed włamaniem, powinien przynajmniej zwrócić uwagę na to, czy zamek wyposażony jest w wielokrotne ryglowanie.

Izolacyjność cieplna zewnętrznych drzwi stalowych

Ten, kto decyduje się na kupno nowych zewnętrznych drzwi stalowych, powinien patrzeć nie tylko na ich wygląd, ale także na właściwości termoizolacyjne. Drzwi o wysokiej izolacyjności cieplnej są przyjazne dla portfela, ponieważ zapobiegają przed stratami ciepła w mieszkaniu. Cienkie i dobrze przewodzące ciepło materiały, szpary w budynku i wbudowany otwór na listy pozwalają ciepłu wydostać się szybciej na zewnątrz. Decydujący jest tutaj współczynnik przenikalności cieplnej, w skrócie współczynnik UD drzwi. Im mniejsza jego wartość, tym lepsza izolacyjność cieplna.

Wygląd zewnętrznych drzwi stalowych

Jeśli do wejścia do domu dociera niewystarczająca ilość światła, zalecamy wybór drzwi stalowych z przeszkleniem. Szeroki wybór kolorów oraz bogata oferta elementów wyposażenia dodatkowego sprawią, że drzwi będą miały „to coś wyjątkowego”. Kto ceni sobie jednolitość, może wybrać drzwi zewnętrzne stalowe dopasowane stylistycznie do bramy garażowej. Z kolei jeśli ważny jest nowoczesny wygląd, zalecany jest zakup drzwi z pełną płytą. Jest ona zintegrowana z profilem skrzydła, dzięki czemu drzwi robią niesamowite wrażenie.

Zobacz inne nasze produkty: