ul. Marsa 33 Warszawa

Domki ogrodowe

Domki ogrodowe

System przechowywania
Nowoczesne i komfortowe rozwiązania
Marzą Państwo o nowoczesnym, komfortowym i stylowym domku w ogrodzie lub w dowolnym miejscu na swojej posesji? Dla osób poszukujących praktycznych systemów przechowywania idealnym rozwiązaniem będą nasze metalowe domki ogrodowe.
Domki ogrodowe firmy Hörmann spełnią wszystkie Państwa oczekiwania, ponieważ mogą być wykonane według indywidualnego pomysłu inwestora. Już nie muszą się Państwo martwić, gdzie schować rowery, narzędzia, sprzęt i meble ogrodowe, grill czy droższe maszyny i rowery elektryczne – wszystkie te przedmioty znajdą swoje miejsce w domkach Hörmann.
Nasza oferta obejmuje domki ogrodowe w różnym stylu, w wielu kolorach i wymiarach oraz dopasowanym wyposażeniem. Rozwiążą one problem z utrzymaniem porządku i znalezieniem odpowiedniego miejsca do przechowywania. Ponadczasowe wzornictwo i trwałe materiały – te cechy sprawiają, że nasze domki ogrodowe Hörmann dobrze komponują się z budownictwem w każdym stylu architektonicznym.
Ponadto mamy swój wkład w ochronę środowiska – nasze domki „Berry” są w 100% neutralne dla klimatu. Do produkcji wszystkich domków wykorzystujemy energię elektryczną pochodzącą ze źródeł ekologicznych, a pozostałe emisje kompensujemy przez wspieranie projektów ochrony klimatu we współpracy z ClimatePartner.

Domek ogrodowy Hormann
ZALETY DOMKÓW OGRODOWYCH
✓ Fabrycznie zmontowane elementy pozwalają na łatwy i szybki montaż
✓ Duża stabilność dzięki stalowej konstrukcji ramowej i użyciu blachy grubszej niż inne dostępne na rynku
✓ Brak ostrych krawędzi (bezpieczne dla dzieci)
✓ Komfortowa wysokość przejścia i szerokie drzwi
✓ 3 wymiary do wyboru
✓ W komplecie z aluminiową ramą podłogową bez dopłaty
✓ Wiele możliwości aranżacji kolorystycznych
✓ Praktyczne wyposażenie dodatkowe 
✓ 20 lat gwarancji
✓ W 100% neutralne dla klimatu
Domek ogrodowy Hormann
Metalowe domki ogrodowe
Nie bez powodu wszystkie domki ogrodowe firmy Hörmann są wykonane ze stabilnej, ocynkowanej ogniowo stalowej blachy malowanej farbą proszkową. W porównaniu z drewnianymi domkami ogrodowymi:
są odporne na działanie warunków atmosferycznych,
są niepalne, nie wypaczają się,
nie wymagają częstej konserwacji.
Podstawową zaletą metalowego domku ogrodowego jest możliwość wykonania go w preferowanym przez Państwa stylu. Domki są oferowane w 2 wariantach wzorniczych (Classic lub Modern), z dachem w 2 kształtach (dwuspadowy lub jednospadowy), w wielu różnych kolorach.
Liczy się materiał
Powierzchnia dekoracyjna Decograin Golden Oak
Wzór „Modern” dostępny jest z dekoracyjną powierzchnią Golden Oak za dopłatą. Domki z tą powierzchnią wykonane są od wewnątrz w kolorze białym.
RAL do wyboru
Żaden z kolorów standardowych nie spełnia Państwa oczekiwań? To żaden problem! Oferujemy domki ogrodowe malowane za dopłatą w dowolnym kolorze z palety RAL.
Golden OakPaleta RAL
Kolory
Kolory standardowe
Oferujemy do wyboru 9 atrakcyjnych kolorów standardowych. Wnętrze domku zostanie wykonane również w wybranym kolorze.
Kolory standardowe

Poznaj inne produkty z naszej oferty: