ul. Marsa 33 Warszawa

Drzwi energooszczędne Hormann aluminiowe

Drzwi energooszczędne Hormann aluminiowe

Jakie drzwi Państwa interesują? Mamy je wszystkie!

Odkryjcie Państwo niepowtarzalne wersje wykonania zewnętrznych drzwi wejściowych do domu od największego producenta stolarki budowlanej w Europie. Każda z nich spełnia na swój sposób indywidualne wymagania stawiane dobrym drzwiom zewnętrznym. Łączy je jedno: najwyższa jakość marki Hörmann!

Niezwykle bogaty wybór wzorów, kolorów oraz wyposażenia dodatkowego pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi energooszczędne zewnętrzne.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne

ThermoCarbon to drzwi, które przewyższają oczekiwania naszych Klientów niemal w każdym zakresie. Dzięki współczynnikowi UD wynoszącemu nawet ok. 0,47 W/(m²•K) oraz standardowemu wykonaniu w klasie przeciwwłamaniowej RC 3 z 9-punktowym ryglowaniem aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon to mistrz w zakresie bezpieczeństwa przeciwwłamaniowego, trwałości i izolacyjności cieplnej. Profil skrzydła wykonany z kompozytu karbonu i włókna szklanego sprawia, że drzwi ThermoCarbon charakteryzują się dobrą stabilnością i wytrzymałością na uderzenia. Ukryte zawiasy oraz niewidoczny profil skrzydła sprawiają, że drzwi prezentują się niezwykle elegancko.

 Istnieje możliwość opcjonalnego wykonania drzwi ThermoCarbon w klasie przeciwwłamaniowej RC 4, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo Państwa domu. Drzwi ThermoCarbon dostępne są w 15 nowoczesnych wzorach.

ThermoPlan Hybrid

Jeżeli zależy Państwu na drzwiach o wyjątkowo eleganckim wyglądzie, ThermoPlan Hybrid to dobry wybór. Wrażenie robi zwłaszcza skrzydło drzwiowe tworzące od zewnątrz i wewnątrz jedną zlicowaną płaszczyznę z ościeżnicą drzwi. Duża sztywność skrzydła możliwa jest z kolei dzięki zastosowaniu lakierowanej proszkowo blachy ze stali nierdzewnej.

ThermoSafe Hybrid

Wysoki poziom izolacyjności cieplnej dzięki izolowanej termicznie ościeżnicy aluminiowej o grubości 80 mm, drzwi standardowo wyposażone w 5-punktowy listwowy zamek ryglujący oraz odpowiadające wymogom klasy RC 4 (drzwi bez przeszkleń) i RC 3 (drzwi z przeszkleniami). Drzwi ThermoSafe Hybrid imponują lakierowaną proszkowo blachą ze stali nierdzewnej zapewniającą dobrą stabilność skrzydła nawet przy dużych różnicach temperatur pomiędzy stroną wewnętrzną a zewnętrzną.

Wysoki poziom bezpieczeństwa i izolacyjności cieplnej dzięki drzwiom ThermoSafe

Zastosowanie aluminiowej ramy drzwiowej o grubości 80 mm z przegrodą termiczną zapewnia bardzo dobrą izolacyjność cieplną i sprawia, że współczynnik UD wynosi nawet ok. 0,87 W/(m²•K). Drzwi ThermoSafe otrzymają Państwo standardowo w klasie przeciwwłamaniowej RC 3 z 5-punktowym listwowym zamkiem ryglującym.

Niezwykle bogata oferta ponad 70 wzorów zapewni szeroki wybór Klientom poszukującym nowoczesnych zewnętrznych drzwi wejściowych, a dodatkowe wyposażenie takie jak przeszklenia czy uchwyty pozwolą na stworzenie unikalnego i niepowtarzalnego designu drzwi.

Drzwi energooszczędne, aluminiowe wejściowe w Warszawie
Drzwi aluminiowe 10

Zewnętrzne drzwi energooszczędne wejściowe są główną częścią naszego domu – naszej oazy – i sprawiają, że czujemy się w nim bezpiecznie. Dlatego też wybór pasujących zewnętrznych drzwi wejściowych nie jest łatwy. Oprócz wyglądu ważny jest przede wszystkim materiał, z którego zostały wykonane – ma on bowiem wpływ na wytrzymałość, izolacyjność cieplną oraz sposób ich pielęgnacji. Jeśli poszukują Państwo odpowiednich drzwi, z pewnością przydatne okaże się przygotowane przez nas zestawienie najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do ich produkcji.

Korzystne cenowo i dopasowane do indywidualnych upodobań drzwi z drewna i tworzywa sztucznego

Zewnętrzne drzwi wejściowe z drewna wyróżniają się wysoką izolacyjnością cieplną i wyjątkowym wyglądem, przez co wymagają specjalnej pielęgnacji. Drewno jest podatne na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć czy różnice temperatur, dlatego też zaleca się regularne pokostowanie drzwi drewnianych w celu ich ochrony.

Drzwi wykonane z tworzywa sztucznego są atrakcyjne cenowo i – w porównaniu do tych z drewna – łatwe w konserwacji. Ich powierzchnia daje wiele możliwości dopasowania wyglądu do Państwa indywidualnych upodobań, pod wpływem słońca może jednak z czasem zmienić swój kolor. Drzwi z tworzywa sztucznego powinny być wyposażone w stalowy rdzeń, który zapobiegnie ich odkształceniu i zwiększy stabilność. W zależności od zastosowanego wypełnienia zewnętrzne drzwi wejściowe z tworzywa sztucznego mogą uzyskać nawet wysoki poziom izolacyjności cieplnej.

Stabilne i najwyższej jakości drzwi ze stali

Zewnętrzne drzwi energooszczędne wejściowe ze stali, dzięki swojej bardzo wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, stanowią skuteczną ochronę przed włamaniem. Dodatkowo ze względu na materiał wykonania przepuszczają powietrze, wymagają niewielkiej pielęgnacji i są stosunkowo odporne na warunki atmosferyczne. Zewnętrzne drzwi wejściowe ze stali są przystępne nawet dla Klientów z mniejszym budżetem.

Wygodne i bezpieczne drzwi z aluminium

Zewnętrzne drzwi wejściowe z aluminium nie tylko wymagają minimalnej pielęgnacji i doskonale zabezpieczają przed włamaniem, ale także są odporne na korozję i warunki atmosferyczne. Zależnie od wypełnienia odznaczają się bardzo wysoką izolacyjnością cieplną oraz wysoka izolacyjnością akustyczną. Drzwi z aluminium są wytrzymałe, funkcjonalne i wygodne. Inaczej niż drzwi drewniane, drzwi z aluminium nie wymagają ponownego malowania, a do ich czyszczenia wystarczy szmatka z wodą. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala Państwu na stworzenie drzwi, o jakich marzyliście.

Porównanie materiałów, z których wykonane są zewnętrzne drzwi energooszczędne wejściowe

Drzwi energooszczędne z tworzywa sztucznego są przede wszystkim atrakcyjne cenowo, co odzwierciedla się w ich mniejszej stabilności i wytrzymałości.Te osoby, dla których wymagająca pielęgnacja drzwi z drewna nie jest problemem, będą mogły cieszyć się dużymi możliwościami dopasowywania ich wyglądu do indywidualnych upodobań. Drzwi z aluminium i stali kosztują wprawdzie więcej, ale przekonują swoją wytrzymałością, a także bardzo wysoką izolacyjnością cieplną i akustyczną, bezpieczeństwem oraz stabilnością. Poza tym są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu.

Poznaj inne produkty z naszej oferty: