ul. Marsa 33 Warszawa

Bramy garażowe boczne Hormann Warszawa

Bramy garażowe boczne Hormann Warszawa

Bramy garażowe Hormann do nietypowych sytuacji montażowych

Boczne bramy segmentowe Hörmann to bramy do zadań specjalnych, znajdujące zastosowanie w nietypowych i wymagających sytuacjach montażowych. W przeciwieństwie do garażowych bram uchylnych, segmentowych czy rolowanych brama tej konstrukcji otwiera się nie w górę, lecz na bok. Dzięki tej ogromnej zalecie zyskujemy miejsce nad bramą garażową, które możemy wykorzystać jako dodatkowe miejsce do przechowywania różnych przedmiotów.

Boczne bramy segmentowe znajdą także zastosowanie w budynkach, których konstrukcja (nachylenie dachu, niskie nadproże, rury) uniemożliwia zamontowanie pozostałych rodzajów bram.

Boczna brama segmentowa zbudowana jest z paneli typu Sandwich o grubości 42 mm, które dzięki wypełnieniu pianką poliuretanową zapewniają bardzo dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną, wzmacniając przy tym całą konstrukcję bramy oraz gwarantując jej cichą i bezawaryjną pracę.

Bramy garażowe Hormann w Warszawie
Boczna brama HST

Zestawienie wzorów bocznych bram segmentowych

Do wyboru mają Państwo siedem wzorów – eleganckie przetłoczenia M i L oraz ekskluzywne wzory z przeszkleniami i aplikacjami ze stali nierdzewnej. Odwiedź nasz salon w Warszawie i poznaj bramy garażowe Hormann!

Wybór należy do Państwa

Boczne segmentowe bramy garażowe Hormann dostępne są w 4 rodzajach powierzchni, które można kolorystycznie dopasować do estetyki domu. Ponadto możecie Państwo wybierać z 15 kolorów preferowanych oferowanych w tej samej cenie, ok. 200 kolorów z palety RAL i 3 wzorów oklein Decograin. Dbając o trwałość efektywnego wyglądu nowej bramy, marka Hörmann dostarcza bramy optymalnie zabezpieczone przed korozją za pomocą ocynkowanego ogniowego materiału oraz trwałej obustronnej poliestrowej powłoki gruntującej. Zastosowanie takiego zabezpieczenia sprawia, że woda deszczowa spływa po skrzydle bramy tworząc krople.

Poznaj inne produkty z naszej oferty: