ul. Marsa 33 Warszawa

Stojaki na drewno kominkowe

Stojaki na drewno kominkowe

Bezpieczne składowanie w suchym miejscu
Marzą Państwo o nowoczesnym i stylowym stojaku na drewno kominkowe w swoim ogrodzie? Dla osób poszukujących praktycznych systemów przechowywania drewna kominkowego idealnym rozwiązaniem będą metalowe stojaki firmy Hörmann.
Nasze stojaki spełniają wszystkie oczekiwania, ponieważ mogą być wykonane według indywidualnego pomysłu inwestora. Dzięki nim drewno będzie zawsze suche i bezpiecznie składowane. Oferta obejmuje stojaki na drewno kominkowe wykonane w różnym stylu, w wielu kolorach i wymiarach. Dzięki dodatkowym akcesoriom stojaki Hörmann na drewno kominkowe zapewniają więcej możliwości przechowywania.
Ważny jest też fakt, że stojaki „Berry” na drewno kominkowe są w 100% neutralne dla klimatu. Do produkcji wszystkich stojaków wykorzystujemy energię elektryczną pochodzącą ze źródeł ekologicznych, a pozostałe emisje kompensujemy przez wspieranie projektów ochrony klimatu we współpracy z ClimatePartner.
Stojak na drewno typu Berry
Stojak na drewno kominkowe Hormann
ZALETY
✓ Fabrycznie zmontowane elementy pozwalają na łatwy i szybki montaż
✓ Duża stabilność dzięki stalowej konstrukcji ramowej i użyciu blachy grubszej niż inne dostępne na rynku
✓ Brak ostrych krawędzi (bezpieczne dla dzieci)
✓ 2 wymiary do wyboru
✓ W komplecie z aluminiową ramą podłogową bez dopłaty
✓ Wiele możliwości aranżacji kolorystycznych
✓ Optymalnie dopasowane do domków ogrodowych
✓ 20 lat gwarancji
✓ W 100% neutralne dla klimatu

Stojak na drewno kominkowe Hormann
Powierzchnia dekoracyjna Decograin Golden Oak
Wzór „Modern” dostępny jest z dekoracyjną powierzchnią drewnopodobną Golden Oak za dopłatą. Stojaki z tą powierzchnią wykonane są od wewnątrz w białym kolorze.
RAL do wyboru
Żaden z kolorów standardowych nie spełnia Państwa oczekiwań? To żaden problem! Oferujemy stojaki na drewno kominkowe malowane za dopłatą w dowolnym kolorze z palety RAL.
9 kolorów standardowych
Wykonanie stojaka według Państwa pomysłu to żaden problem – wystarczy wybrać kolor, który najlepiej pasuje do Państwa ogrodu lub domu. Oferujemy 9 różnych kolorów standardowych do wyboru.

Poznaj inne produkty z naszej oferty: